דיג'י ג'ובי – DJ JuVi

In by Elad

דיג'י ג'ובי – DJ JuVi

ניהול אישי וייצוג

Book this artist

ג'ובי החל את דרכו בסצינת ההיפהופ כשהיה בן 15, במועדון הג'י ספוט המיתולוגי בכיכר אתרים. כעבור שנתיים, זכה בתחרות הדיג'איים במועדון ומשם הדרך לכיבוש סצינת הנוער של תל אביב ואיזור השרון הייתה קצרה.
במהלך השנים, שימש ג'ובי כרזידינט של במת ההיפהופ בפסטיבל "בומבמלה" האגדי, כרזידנט טקס "אמ.טי.וי  ישראל", הרקיד אלפים במועדונים הגדולים בארץ, הופיע במסיבות רחוב של עיריות חולון, ראשל"צ, מודיעין, פתח תקווה, אור יהודה, יבנה ועוד.

על הבמה ג'ובי הוא הדבק בין הקהל לאמנים כ-MC היחיד בישראל הוא מביא את חו"ל באמצעות יכולת הנחיה המצוינות שלנו, השליטה בקהל וניהול הערב, תכונות אלו הביאו אותו לקדמת הבמה לשמש כמנהל האמנותי בהופעות רבות עם טובי האומנים של ישראל.
על אף שג'ובי הוא שם מוכר וותיק בסצינת ההיפהופ, המפגש עם הקהלים המגוונים בשנים האחרונות גרמו לו להרחיב אופקים אל עבר ז'אנרים נוספים וכעת ניתן לשמוע בסטים הורסטיליים שלו גם שילובים של האוס, אלקטרו, רגאיי, טראפ ואפילו דראמנבייס.
לאחר תקופה ארוכה, החליט ג'ובי לקחת צעד נוסף קדימה ולהוציא סינגל ראשון מתוך אלבום, עליו עבד עם מספר מפיקים מקומים, בימים אלו נאספים החומרים האחרונים לאלבום ומתחיל שלב ההפקה לקראת יציאת EP בקיץ הקרוב.

דיג'י סט – הנחיה וניהול במה אמנותית
ייצוג בלעדי עיריות -אלעד EMPR
Booking@empr.co.il
052-3888074