איזי

In by Elad

איזי

ניהול אישי

Book this artist

תשוקתו האדירה של איזי (28) ,לבמה החלה כבר מגיל 12 כשגילה את אהבתו להיפ הופ ולאחר מכן גם לכתיבה.

בנעוריו נהג איזי להגיע עם חבריו למסיבות במועדון הג'י ספוט ובשעות המאוחרות כשהדיג'יי הכריז על מיקרופון פתוח, היה עולה וצובר נסיון מול הקהל המעט שנשאר. מהופעה להופעה ראה איזי יותר ויותר אנשים, הקהל גדל ושמו התחיל לצמוח מהשטח. בגיל 17 הכיר איזי את המפיק המוזיקלי (יוסי כהן) ג'וזף שעבד עם איזי על חומרים מתחילת הדרך וממשיך גם היום.
מיד בתום שירותו הצבאי הקים איזי את הרכב "התיירים" שרץ בהופעות בכל רחבי הארץ אך נקודת המפנה של איזי החלה כאשר החליט להוציא ליוטיוב את הסינגל-"כלבויניקית" שמהר מאוד כבש את הרשתות החברתיות ובתוך חודש משחרור השיר הגיע למליון צפיות ביוטיוב..לאחר מכן שחרר איזי את הלהיט "כולי בהיי" וצבר קהל גדול שחיכה בצייפיה רבה לשירים נוספים.
בשנתיים האחרונות איזי כוכב הראפ והיפ הופ החזק ביותר בסביבה סוחף אחריו קהל שלם, בדרכו הייחודית,מוביל ז'אנר חדש לחלוטין שחודר לקהל בארץ דרך היוטיוב והפייסבוק ומעורר עניין רב עם הופעות ענק בכל הארץ. אחרי שכבש כל במה אפשרית קיבל איזי את הגושפנקה הסופית כשנכנס לקאסט של המופע הגדול ביותר במדינה (פסטיגל 2012) ושם מלבד הופעתו הסוחפת מכר איזי כ7000 כובעים עם הלוגו שאותו עיצב בעצמו.בנוסף איזי אחראי על כתיבת מילים ולחן לשיר הנושא החדש של ערוץ הילדים.
אחרי שהוציא את אלבום הבכורה "תעשו לי מקום" בינואר 20133, אלבום הכולל 20 שירים מקוריים, המשלב שירי מחאה וביקורת. לצד שירים אופטיימים וקלילים.השיק את אלבומו בסיבוב הופעות מוצלח. מילא את "רידינג 3" בתל אביב בשתי הופעות עמידה בהן נמכרו כל הכרטיסים חודש מראש.ובנוסף את היכל התרבות באר שבע ואת ה"ביט" חיפה.
כיום יוצא איזי לדרך חדשה תחת עבודה אינטנסיבית על שירים וקליפים חדשים, שיתופי פעולה ולוח הופעות עמוס בכל הארץ וממשיך בעקביות לשמור על קשר הדוק עם הקהל שלו בעמוד הרשמי בפייסבוק עם למעלה מ140 אלף חברים.
ואת שיריו ניתן למצוא בערוץ היוטיוב הרשמי שצבר למעלה מ544 מליון צפיות.
אתם מוזמנים להמשיך ולעקוב אחרי דרכו ופועלו של איזי שמביא בהנאה ותשוקה רבה את הדבר הבא לישראל.